Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Вишивка на крижмі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Вишивка на крижмі

Хрещення малюка – святкова подія, тому батьки докладають зусиль, щоб вона пройшла урочисто. Підготовка щодо нього починається заздалегідь. Увага приділяється одягу, аксесуарам, без яких обходиться обряд.

Вишивка на крижмі прикрасить образ малюка. А якщо має бути почесна роль хрещеної мами, то іменний подарунок після обряду буде приємною пам'яттю для хрещеника.

Це декоративна прикраса, що зробить аксесуар індивідуальним, а образ малюка милою. Вишиване ім'я, хрестик, янголятко виглядають ніжно, підкреслюватимуть світлий образ хрещениці.

Сила імені

Традиція віросповідання надає значення імені. Вимовлене слово у храмі матиме силу. Імена вимовляються молитвами за дітей, родичів пишуться спочатку на папері, згодом вимовляється священнослужителями. Вишиваючи ім'я на крижмі, наділяєте його чудодійною силою ангела охоронця. Нанесені символи миру благополуччя будуть притягувати благо. А вишивка хреста посилить захист.

Інтернет магазин дитячого одягу Parado

У каталозі інтернет-магазину ознайомтесь з красивими, цікавими варіантами вишивок, які виконуються на хрестильних виробах на сайті. Замовити їх пропонуємо разом і сорочкою, сукнею, крижмою, пінетки для хрещення з доставкою по Україні. Доставляємо за 1 день. Однак рекомендуємо заздалегідь оформити заявку.

Замовлення вишивки робіть письмово електронною поштою, viber, смс. Правильно вказуйте дані, перевірте їх перед надсиланням. Переконайтеся, що правильність написання, відповідність дати. Наш магазин врахує рекомендації, побажання, виконати замовлення точно за завданням. Індивідуальні виміри дитини допоможуть уникнути доопрацювання. Як правило, моделі одягу підходять по-розміру у 99% випадках. Бувають нестандартні випадки, які враховуємо під час пошиття. Наприклад, пінетки, що сидять щільно на ніжці, виглядають красивіше, ніж трохи вільні. Розмір ніжки дитини одного віку може відрізнятись на два сантиметри. Стрічки дозволяють закріпити і великі за розміром вироби. Однак є сенс заміряти стопу, і вказати в сантиметрах її довжину.

Зробіть подію хрещення незабутнім!

Вгору