Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Хрестильні набори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Набори для хрещення

Після визначення дати хрестин, хрещені батьки приступають до вибору хрестика, хрестильного одягу. Традиційно враховується побажання батька, матері. Купити окремо одяг, аксесуари для хрещення займає час. Якщо це ваше рішення, з метою гармонії відтінків білого, молочного кольорів, різновидів мережива, вибирайте види моделей з однієї колекції хрещення. Наприклад: крижма та сукня «Ізольда»; сорочка, бере, пінетки «Ніжність».

Хрестильний набір полегшить завдання, заощадить кошти. Він складається з декількох видів одягу, аксесуарів: крижма, сорочка або сукня, пінетки, шапочка, конверт для волосся, подушечка для хрестика. Добре підібрані речі за кольоровою гамою, видом візерунків, вишивок, матеріалів створюють відчуття гармонії, досконалості. Хрестильний набір готове рішення для підготовки важливого в житті християнина таїнства.

Розміри хрестильних наборів

  Вік (місяці)

новонароджений

0 - 3

3 - 6

6 - 12

12 - 18

18 - 24

  Зростання (сантиметри)

53

58 - 64

64 - 71

71 - 81

81 - 89

89 - 99

  Об'єм грудей (сантиметри)

34 - 36

36 - 40

40 - 46

44 - 48

48 – 52

52 – 56

  Шапочки (сантиметри)

32 - 36

36 - 40

40 - 44

44 - 48

48 - 50

50 - 52

  Пов'язки (сантиметри)

32 - 36

36 - 40

40 - 44

44 - 48

48 – 50

50 -52

  Пінетки (сантиметри)

8

9

10

11

12

Маленьким джентльменам

При народженні сина родичі радять хрестити до одного року. Віра, що хрещені діти мають особливу силу, оберігаються богом, який допомагає відігнати нечисте та притягнути світле. Проходження через купіль допомагає хлопчику зародити мужність, здобути силу чоловіка від Всевишнього.

Маленьким леді

Народилася донька, треба хрестити, кажуть бабусі, щоб життя у дівчинки склалося щасливе. Щоб оберігав її ангел-охоронець, народила здорових дітей, знайшла гармонію, мир, добробут майбутньої родини. Оберіг її від пристріту, та всього поганого. Купання у святій воді дає дівчинки початок жіночої сили кохання. Народне повір'я, що всі негаразди у дитячому віці долають через хрестини. Бабусі, дідусі наполягають дітям хрестити онуків.

Хтось слідує вірі та поклику серця, хтось традиції, а хтось організовує привід до свята, зустрічі сім'ї. Є сім'ї, які поєднують усі ці приводи. Віра творить чудеса. Хрестини дарують ангела охоронця, діти вірять у його захист. Коли знятися страшні сни, або турбує страх темряви, вони ставлять перед ліжком ікону і сплять спокійно.

Купити набір для хрещення у Parado

Як організувати хрестини вирішують батько та мати. Сім'ї традиційно збирають друзів, родичів цього дня, щоб урочисто зустрітися, відчинити двері духовного життя дітям. В інтернет магазині Parado.com.ua є спеціалізований розділ хрестильного одягу. Магазин пропонуємо купити хрестильні комплекти для дівчаток, хлопчиків, зроблені з любов'ю в Україні. Італійська атласна полірована 100% бавовна, 12 річний досвід роботи з пошиття одягу, любов до малюків, вигідна ціна робить ці бренди гідною пропозицією. За індивідуальним замовленням запропонуємо вишивку імені на крижмі, сорочці, сукні. Ім'я дитини виглядає урочисто, має особливе значення на атрибутах.

Вибирайте набори для хрещення хлопчиків та дівчаток із Любов'ю!

Вгору