Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Хрещення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Хрещення дитини

Хрещення дітей - християнське таїнство, духовне народження людини, очищення душі, ключ Божого Царства. Людина знаходить сенс життя, порятунок. Батьки обирають духовних наставників. За народною традицією, якщо кровні батьки не можуть дбати про рідних дітей, то хрещені беруться за турботу, виховання.

До церкви на хрестини

Хрещення дарує духовне народження людини безгріховного життя. Свята купіль очищає тіло, дух. Хресні приймають бездоганно чисте немовля. Чистоту символізує одяг для хрещення.

Крижмою служить рушник, або полотно, яке не стиралося. Крижмою завертають після купелі.

Хрестини - традиція, значуще сімейне свято. Тому для хрестин новонародженого використовують урочистий крест. Вона шиється з натуральної бавовни і прикрашається вставками з гіпюру, мереживом, вишивкою. Гарний звичай прикрасити ім'я вишивкою. Інтернет магазин дитячого одягу Parado виконає індивідуальне замовлення вишивки імені, дати. Це надасть аксесуарам індивідуальності.

Після обряду одягають хрестильну сорочку чи сукню. Ошатні пінетки, бере прикрашаються вишивкою християнських традицій.

Зберігають хрестильну сорочку, крижму, наділену чудодійними силами, протягом життя як оберіг.

Крижма, сорочка, хрестик

Це найголовніші атрибути обряду. Хрещена мати обирає крестму. Хрещений батько обирає хрестик. Важливо враховувати переваги батьків. Спільна зустріч додасть підготовці до хрестин багато приємних моментів.

Для урочистого духовного свята обирайте серцем. Чим більше вдасться відкрити серце, обдарувати дитину теплом, любов'ю, тим щасливішим буде немовля. Рекомендований склад тканини 100% бавовна. Атласна, полірована бавовна блищить, виглядає святково. Для гармонії колірної гами, візерунків мережива, вишивок доцільно купити хрестильний набір. Купити набір зручно, тому що купуєте готовий комплект за вигідною ціною.

Хрестик краще купити з гладкими краями, міцним кільцем, основою для кріплення ланцюжка, мотузочки. Такий хрестик не завдасть незручностей. Будь-який бюджет сім'ї. Вибирайте з душею, думаючи про дитину. Багато церков, батюшки яких будуть вдячні за прилучення до храму, християнства. Проведуть хрестини безкоштовно, обдарують добрим словом учасників, допоможуть знайти гармонію, мир, любов.

У дерев'яному храмі Ярослава Мудрого, на березі Дніпра Києва, з любов'ю по-божому ставляться до парафіян церкви. Батюшка пропонують виконати обряд хрещення безкоштовно. На вибір батьків хрестять у купелі храму або водах Дніпра.

Вибір місця підкаже серце. Відоме сотні років місце Києва: Печерська Лавра, Софійський собор, Видубицький монастир. Величний храм України на 12 000 осіб міста Черкаси, імені Михайла Архангела. Дерев'яна церква, далекого від Києва, села центральної частини України, серед мальовничих лук, подалі від мирської метушні.

Молитви

Три важливі молитви для християнина:

"Символ віри"

"Отче наш"

«Богородиці Діві»

Для таїнства хрещення хрещені вимовляють молитву «Символ Віри».

Народні прикмети

- Крест, рушник, сорочку або сукню зберігають після обряду, не стирають. Якщо малюк захворіє, то за народною прикметою одягніть сорочку, вкрийте крижмою. Господь бог захистить від недуг.

- на хрестини за традицією дитину одягають у новий ошатний одяг. Немовля постає перед Богом. Новий багатий одяг до хорошого життя говорить народ здавна.

Відкрийте серце, подаруйте Любов.

Вгору