Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Піжами, халати для малюків

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Халати та піжами для новонароджених та дітей до року

Дитяча піжама – це особливий вид одягу для сну та для дому, у ньому відпочиває все тіло після динамічного дня. М'який трикотаж зі 100% бавовни плекає шкіру малюка. Піжама створює комфортну температуру для сну, тому можна не побоюватися, що дитина уві сні розкриється та переохолодиться. Такий одяг здатний створити максимально комфортний мікроклімат. Піжама для малюка – це прекрасний домашній одяг, який подарує дивовижне відчуття комфорту, затишку та щастя. Халати для дітей на рік є чудовим подарунком, вони забезпечать дитині комфортне самопочуття після водних процедур. Халат завжди дуже приємно накинути після ванни або душу, це предмет комфортного життя. І вже з найменших років халат може принести багато позитивних емоцій малюкові. Його можна одягати на тіло, не витираючись рушником, оскільки він вбирає всю зайву вологу і водночас сприяє природному зволоженню шкіри.

Дитячі піжами для хлопчиків

Дитяча піжама – це вид дитячого одягу для сну та для дому. У піжамі відпочиває тіло після динамічного дня. М'який трикотаж зі 100% бавовни плекає шкіру хлопчика. Піжама створює зручну температуру для сну. Можна не побоюватися, що хлопчик уві сні розкриється та переохолодиться. Піжама у разі захисту дитини від охолодження. Піжама – це прекрасний домашній одяг, який має дивовижне відчуття домашнього комфорту, затишку та щастя.

Дитячі халати для хлопчиків

Дитячий халат забезпечить кожному хлопчику комфортне самопочуття після водних процедур. Халат завжди дуже приємно накинути після ванни або душу, або після запливу в басейні. Халат – це предмет комфортного життя. І вже змалку халат може принести багато затишних радісних хвилин малюкові. Халат рекомендують одягати на тіло, не витираючись рушником. Він убирає всю зайву вологу і в той же час сприяє природному зволоженню шкіри тіла.

Піжами та халати від провідних світових брендів забезпечать ніжний комфорт кожній дитині. В інтернет магазині дитячого одягу Parado ви можете купити дитячі піжами та халати зі 100% бавовни для новонароджених та дітей до 2 років. Усі вироби відповідають найвищим стандартам європейської якості. .

Вгору